EX1 automatyczny monitoring logów

We współczesnych systemach każda aplikacja czy jej składowe zapisują w logach coraz więcej danych dotyczących życia danego procesu, historię jego działania, wywołane funkcje czy napotkane błędy. Jednak dostęp do logów zazwyczaj nie jest prosty – zwłaszcza w systemach rozproszonych, a ich analiza jeszcze trudniejsza i czasochłonna. Jak ułatwić administratorom dostęp do tych danych? Gdzie tkwią problemy? Czym właściwie są owe logi – co można w nich zapisywać i do czego to wykorzystać?

W tej usłudze zaprezentujemy dlaczego centralizacja i analiza logów są warte uwagi. Przedstawimy nowoczesne narzędzia – Logentries, po czym pokażemy, jak skonstruować system do zbierania i przetwarzania logów w rozproszonym środowisku – wraz z wygodnym graficznym interfejsem do ich analizy i metodą zarządzania nimi. Na koniec powiem jak taki system skalować.

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem prezentacji i możliwościami tego rozwiązania – zamów do swojej siedziby przedstawiciela. Maksymalny koszt takiej jednodniowej prezentacji to 950 zł netto na terenie całego kraju.

Jeżeli zdecydujesz się na monitorowanie swoich komputerów możesz liczyć na następujące pakiety:

  • 30GB logów/miesiąc, 14 dni przechowywania historii – 160 zł netto / miesiąc
  • 60GB logów/miesiąc, 30 dni przechowywania historii – 400 zł netto / miesiąc
  • 150GB logów/miesiąc, 30 dni przechowywania historii – 1200 zł netto / miesiąc
  • Możliwość obsługi specyficznych wymagań według indywidualnej wyceny – indywidualnie

Osoba odpowiedzialna za tę usługę to Łukasz Paprocki tel.: +48 690 524 096 lub mailem lukasz@exedot.pl

Powrót do strony głównej →